PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

Tworzony z zamiłowaniem serwis fanów cyfrowego świata. Na stronie znajdziecie interesujące informacje z e-świata a wśród nich: newsy, porady, recenzje, testy. Portal to częste aktualizacje i bieżące newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły znajdziesz recenzje, porady i felietony dotyczące oprogramowania, sprzętu i Internetu. Sprawdzimy sprzęt, napiszemy o zagrożeniach dla Waszego komputera, zalecimy jaki wybrać sprzęt. Na bieżąco obserwujemy trendy w cyber-świecie i dajemy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Kategoria Newsy to przede wszystkim nowinki techniczne dotyczące sieci, sprzętu i oprogramowania. Gdy tylko pojawi się jakaś nowość w sieci, można być pewnym, że nie przejdziemy obok tego bez komentarza. Powiadomimy Was o najnowszych modelach monitorów czy kart graficznych, napiszemy o najnowszych wersjach oprogramowania.

Kategoria Testy to raj dla zapalonych graczy.

Jeżeli omawiana tutaj tematyka jest według Ciebie interesująca, to dodatkowo sprawdź także podobne warte przejrzenia artykuły!

precyzyjnie sprawdzimy co mogą najnowsze modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy da się wyciągnąć z nich tak dużo, żeby coraz bardziej zaawansowane gry działały przy maksymalnych ustawieniach detali? Właśnie tutaj uzyskacie odpowiedzi na te i inne pytania.