Archiwa tagu: promocje

promocje

Reklama Wi-Fi jako oryginalne rozwiązanie

Internet zaczyna nam dotrzymywać towarzystwa każdego dnia, w każdym miejscu, a marketingowcy posiadają coraz większe pole do czynności. Wi-Fi Marketing to oryginalne rozwiązanie marketingowe mierzone do biznesów, jakie są każdego dnia odwiedzane przez klientów. Klienci logują się w lokalu do sieci, a z wykorzystaniem Wi-Fi Marketingowi jest możliwość przekazać konsumentom doniesienia marketingowe zarówno w chwili, gdy logują się do sieci, jak też już po opuszczeniu przez nich placówki.

Co podarować swojemu dziecku pod choinkę? Garść przydatnych wskazówek na temat tego, co, kiedy i gdzie najlepiej kupować aby nie zbankrutować

Chyba każdy z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że kupno zabawek dziecięcych może być naprawdę studnią bez dna. Wytwórcy zabawek świetnie wiedzą, że praktycznie każdy rodzic raczej odmówi sobie czegoś do jedzenia niż odmówi czegoś swemu dziecku.

Niezwykle przydatne, korzystamy z nich prawie codziennie – gazetki promocyjne. Dzięki nim jesteśmy w stanie przeanalizować ceny i sprawdzić interesujące okazje

Faktycznie żyjemy w okresie konsumpcjonizmu, gdzie wszystko można kupić. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nie wyobrażamy sobie okoliczności, iż mogłoby być inaczej, przykładowo, iż brakłoby towarów na półkach. Identycznie nie wyobrażamy sobie okoliczności, jakby z dnia na dzień zamknięto większość sklepów, w których robimy zakupy. Myślę też, że wiele osób poczułoby się trochę zdezorientowanych, jakby z dnia na dzień zniknęły gazetki promocyjne.