Archiwa tagu: producent

producent

4 akcesoria, które musisz mieć trenując sport

Aktualnie coraz więcej ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to rozmaite dyscypliny indywidualne lub drużynowe. W sytuacji sportów indywidualnych pojawia się chęć albo konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje przykładowo w przypadku przekazów w telewizji. Widzowie tego typu przekazów często zastanawiają się, w jaki sposób przekazywany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zdziwienie budzą także nieraz nagrania, na których obraz widziany jest z powietrza, a przy tym ze zbyt małej odległości jak na samolot lub śmigłowiec.

Praca na odpowiedniej wielkości monitorze

Mocną stroną dobrze dobranych ekranów komputera jest przede wszystkim wysoki komfort pracy na takich sprzętach. Głównie osoby każdego dnia pracujące przy komputerze przez mnóstwo godzin mogą poczuć różnicę. Przygotowane dziś z zachowaniem wielu wymaganych w obszarze komputerów standardów monitory plazmowe dostępne są w różnych rozmiarach.

Oferta marki Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowin które w tym roku zademonstrowała firma Sigma. Parametry obiektywu podpowiadają, że może to być bardzo dobry substytut obiektywu kitowego, który będzie proponował lepszą postać obrazu i wyższe właściwości użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, także przekształcenia ogniskowej, są pokryte gumowa okładziną, która dostarcza bardzo dobry chwyt i pozwala na precyzyjne posługiwanie się nimi.