producent

producent

Praca na odpowiedniej wielkości monitorze

Plusem odpowiednio dobranych ekranów komputera jest w dużej mierze szczególny komfort pracy na tego typu sprzętach. Szczególnie osoby na co dzień pracujące przy komputerze przez większość dnia mogą czuć różnicę. Przygotowane teraz z zachowaniem wszelkich wymaganych w obszarze komputerów standardów monitory plazmowe dostępne są w różnych rozmiarach.

Continue reading “Praca na odpowiedniej wielkości monitorze” »

Oferta marki Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z niusów które w tym roku zaprezentowała firma Sigma. Parametry obiektywu podpowiadają, że może to być niezwykle dobry zamiennik obiektywu kitowego, który będzie oferował lepszą jakość obrazu i lepsze własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, również transformacje ogniskowej, są zalane gumowa okładziną, która przynosi bardzo dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Continue reading “Oferta marki Sigma” »

4 akcesoria, które musisz mieć trenując sport

Na dzień dzisiejszy coraz większa liczba ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to rozmaite sporty indywidualne lub grupowe. W przypadku sportów indywidualnych pojawia się ochota albo konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje na przykład w przypadku przekazów w telewizji. Fani tego typu transmisji często zastanawiają się, w jaki sposób przekazywany jest obraz na przykład z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zdziwienie powodują również niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a przy tym ze zbyt małej odległości jak na samolot czy śmigłowiec.

Continue reading “4 akcesoria, które musisz mieć trenując sport” »