korepetycje

korepetycje

Przygotowania do egzaminu dojrzałości – Czytaj i zadbaj o swoją przyszłość!

Sprawdzian dojrzałości jest dużym i najistotniejszym, z którym powinien zmierzyć się słuchacz szkoły średniej. Mnóstwo nauki jest w stanie być imponujący, lecz trzeba mieć pojęcie, w jaki sposób się uczyć i kiedy rozpocząć, by zdobyć wysokie oceny. Nie wszystkie szkoły wdrażają system nauczania na takim pułapie, aby bez pozyskania dodatkowej wiedzy, wynik uzyskany z egzaminów poszerzonych był dla słuchacza zadowalający.

Continue reading “Przygotowania do egzaminu dojrzałości – Czytaj i zadbaj o swoją przyszłość!” »

Dlaczego warto iść na korepetycje

Wszyscy wiemy jak to jest w szkole średniej. Z części przedmiotów idzie nam całkiem dobrze i nie trzeba zbytnio się do nich przykładać, jednak są też takie zajęcia, które okazują się dla ucznia bardzo trudne. Dlatego chodzimy na korepetycje. Wiele uczniów stawia na język polski technikum. Bez właściwej znajomości języka polskiego nie zdamy matury z tego przedmiotu. Poza tym naprawdę powinniśmy korzystać z opcji związanej z dodatkową nauką języka polskiego, ponieważ zdolność szybkiego czytania i rozumienia tego, co czytamy jest rzeczywiście istotne.

Continue reading “Dlaczego warto iść na korepetycje” »

Indywidualna nauka języka z anglika, a szkoła językowa – czyli, co jest dla naszych osób wspanialsze na obszarze Warszawy i Piaseczna

Pragniesz nauczyć się języczka angielskiego? Zastanawiasz się, co byłoby lepsze – nauka indywidualna, czy udanie się do szkoły języczkowej? Jeśli tak, to wspaniale trafiłeś, bo w tym felietonie zbliżymy Ci te dwójkę zagadnienia!

Continue reading “Indywidualna nauka języka z anglika, a szkoła językowa – czyli, co jest dla naszych osób wspanialsze na obszarze Warszawy i Piaseczna” »