Ledowy ekran

W wielu domach nie ma odbiorników TV, ale w dużej ilości mieszkań są rzeczywiście świetne odbiorniki TV. Obecnie nie trzeba patrzeć na walkę czarnych i białych mrówek, czyli inaczej zaśnieżony obraz, w dzisiejszych czasach płynność obrazu zaskakuje nawet największych maruderów. A wszystko to przez to, że do tworzenia telewizorów wykorzystany został ekran led. Obecnie przez takie rozwiązanie da się zobaczyć filmy i niemal czuć, że znajdujemy się w środku wydarzeń.

Continue reading “Ledowy ekran” »

Jak zmniejszyć ilość przedmiotów w domu? Czy istnieje na to sposób, jakie istnieją metody w tym zakresie?

W każdym mieszkaniu jest tak wiele elementów, że czasem chyba nawet tego nie wiemy. Dopiero podczas przeprowadzki dostrzegamy, jak wiele nazbieraliśmy przedmiotów i jak wielka część z nich nie jest faktycznie przydatna. Mimo to, kiedy je zbieramy, to znaczy kupujemy na bieżąco w ogóle o tym nie myślimy, bo przecież są nam nieodzowne do codziennego funkcjonowania.

Continue reading “Jak zmniejszyć ilość przedmiotów w domu? Czy istnieje na to sposób, jakie istnieją metody w tym zakresie?” »

Oferta marki Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z niusów które w tym roku zaprezentowała firma Sigma. Parametry obiektywu podpowiadają, że może to być niezwykle dobry zamiennik obiektywu kitowego, który będzie oferował lepszą jakość obrazu i lepsze własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, również transformacje ogniskowej, są zalane gumowa okładziną, która przynosi bardzo dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Continue reading “Oferta marki Sigma” »