Co zrobić, jak jesteśmy dorośli i ciągle chcemy się uczyć? Jakiego rodzaju mamy rozwiązania? Co powinniśmy wiedzieć?

Kto stwierdził, że w określonym momencie kończymy edukację i już nie trzeba się kształcić. Że oto skończyliśmy dziewiętnaście czy dwadzieścia pięć lat i nasza edukacja dobiegła końca.

Continue reading “Co zrobić, jak jesteśmy dorośli i ciągle chcemy się uczyć? Jakiego rodzaju mamy rozwiązania? Co powinniśmy wiedzieć?” »

Indywidualna nauka języka z anglika, a szkoła językowa – czyli, co jest dla naszych osób wspanialsze na obszarze Warszawy i Piaseczna

Pragniesz nauczyć się języczka angielskiego? Zastanawiasz się, co byłoby lepsze – nauka indywidualna, czy udanie się do szkoły języczkowej? Jeśli tak, to wspaniale trafiłeś, bo w tym felietonie zbliżymy Ci te dwójkę zagadnienia!

Continue reading “Indywidualna nauka języka z anglika, a szkoła językowa – czyli, co jest dla naszych osób wspanialsze na obszarze Warszawy i Piaseczna” »

W jaki sposób dobrze jeździć ? Poradnik dla początkujących kierowców.

Jak trenować i doskonalić się w trakcie codziennej samodzielnej jazdy? Niżej kilka wskazówek o których warto pamiętać. Jazda autem nie jest tylko mechanicznym powtarzaniem sekwencji. Wymaga ona koordynacji, koncentracji, myślenia za siebie i za innych, a również przewidywania. Nie każdy jest psychicznie i fizycznie predystynowany do kierowania czterokołowcem. Dla jednych nie stanowi to problemu, innym natomiast zajmuje trochę czasu zanim poczują się pewnie za kierownicą.

Continue reading “W jaki sposób dobrze jeździć ? Poradnik dla początkujących kierowców.” »