buty

buty

Wygodne buty męskie, szałowe skarpetki

Bez dobrych i wygodnych butów nie ma się co wybierać nawet na krótką wyprawę w góry. Trapery męskie inspirowane są butami trekkingowymi. Ich krój pozwala na porządną ochronę stóp i stabilizację stawów skokowych. Gruba, bieżnikowana podeszwa zapobiega poślizgnięciu się, także świetnie izoluje ciepło. Takie obuwie jest określone do praktykowania sportów górskich, spacerów i wspinaczek po kamienistych pochyłościach, jednak także na co dzień, jako dopełnienie luźnych, oversizowych stylizacji.

Continue reading “Wygodne buty męskie, szałowe skarpetki” »

Jakiego rodzaju zimowe dodatki kupują modne panie, żeby prezentować się tak samo dobrze, jak w lecie

Panie słyną z tego, że chcą trendy wyglądać, tak na co dzień, jak i od święta. A dodatkowo wielkie okazje (np. śluby) wymagają tego, aby odświętnie się ubrać – w końcu kiedyś trzeba pochwalić się przed światem nowo nabytą kreacją. Wreszcie damskie ubranie zależy nie tylko od dnia czy okazji, ale także od pory roku. Sierpień wydaje się być bardziej łaskawym miesiącem dla elegantek niż styczeń, bo letnie koszulki czy stroje kąpielowe bywają tańszymi towarami niż zimowe futra. Jednak ten zasadniczy ubiór to ledwie początek – niektórzy sądzą, że diabeł tkwi w szczegółach, a nimi pozostają na pewno dodatki.

Continue reading “Jakiego rodzaju zimowe dodatki kupują modne panie, żeby prezentować się tak samo dobrze, jak w lecie” »