Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

przez | 24 grudnia 2022
W teraźniejszych czasach forma takiej reklamy staje się coraz bardziej sławna i rentowna. Telebimy led są nowoczesnym i bardzo skutecznym rodzajem promocji. Reklama na telebimie jest unikatową formą reklamy znacznie doskonalszą niż przeciętne, zwykłe billboardy.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Dzięki cyfrowej technologii diodowej a co za tym idzie dzięki dynamice obrazu przyciąga ona wzrok sporego grona ewentualnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od będących warunków pogodowych. Migające diody tworzą cudowny efekt wizualny, który przyciąga i zachwyca obserwatorów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i energooszczędne, co związane jest z ich niskim kosztem eksploatacji.

W naszym kraju możemy je zobaczyć już w dużej ilości miejscach. Tak przykładowo telebim w Mszanie Dolnej umiejscowiony jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy sygnalizacji świetlnej na budynku Kebabu naturalnie w Mszanie Dolnej. Jest to atrakcyjne umiejscowienie z powodu na spore natężenie ruchu, ale także pieszych. Kierowcy czekając na przemianę światła na zielone czy chcą tego czy nie można rzec, że są zmuszeniu do oglądania widniejącej tam reklamy. Też w miejscu charakteryzującym się dużym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został umiejscowiony telebim w Inowrocławiu (kliknij na link). Nieopodal tego telebimu znajduje się prócz tego Hala Targowa, sklep Biedronka a także Merkury Market.

Dostosowanie kampanii do założonych zamierzeń i wielkości budżetu jest możliwe dzięki elastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Normalna propozycja to wyświetlanie spotu w pętli nie rzadziej, aniżeli co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale naturalnie na prośbę klienta może to zostać przemienione. Telebim Kętrzyn także jak wyżej przedstawione telebimy usytuowany jest na skrzyżowaniu ulic ze światłami. Jeśli chodzi o telebim Gdańsk on też jest umiejscowiony w miejscu o wzmożonym natężeniu ruch z przyczyny na wyjazd z hipermarketu Kaufland. Jego powierzchnia wynosi 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest bardziej rozprowadzona, gdyż dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Jedne są umiejscowione koło budynków szkolnych, inne usytuowana są na froncie centrum handlowego, wiele systemy wideokonferencyjne jest przy skrzyżowaniach, a także można je znaleźć w środku miasta.