Jak poprawić komfort gry na konsoli?

przez | 2 grudnia 2022
Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad bardzo podnosi jakość gier. Jakim sposobem dokonać właściwego zakupu, kiedy rynek daje nam aż tak szeroki wachlarz produktów? Przedstawiamy parę interesujących opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) posiada opcję działania na wszystkich platformach gier producenta Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows nadaje się ze wszystkimi komputerów posiadających system Windows XP a dodatkowo z konsolami Xbox360, dając wszechstronny sposób obsługi i działania wszystkich gier. Oprócz tego wibracje uruchamiane w dobrych chwilach gry dają taki efekt, że gracz zyskuje lepsze wyczucie podczas gry.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit posiadający zasięg aż 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków oraz mechanizm ustawiania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu mocy zasilania. Do produktu dodano zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość zasilania ich podczas gry. Kontroler został wyposażony w dwie gałki analogowe i przycisk Xbox Guide.

Jeśli chcemy poprawić przyjemność gry, z pomocą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Wyposażony jest on w kabel o długości ponad 9 metrów, dzięki czemu mamy komfort poruszania podczas rozgrywki. Całość zwieńczy praktycznie umieszczone 8 przycisków wraz z dwoma gałkami służącymi do sterowania. Kontroler ładowany jest za pomocą baterii, które pozwalają pracę przez 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony wyróżnia zupełnie nowy sposób transmisji bezprzewodowej USB co jest możliwe przy wdrożeniu metody połączenia Bluetoth. Zainstalowany został również mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i zintegrowany system wibracyjny, co daje wyjątkowe możliwości podczas rozgrywki. Dzięki wbudowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, który działa w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość przez dłuższy czas napawać się rozgrywką.