Tablety nowej generacji pochodzące od słynnych przedsiębiorców

przez | 2 grudnia 2022
Wielu ludzi ma duży problem, czy wybrać tablet czy tradycyjny laptop. Rzecz jasna można kupić oba sprzęty, i sporo użytkowników z praktycznych powodów robi w ten sposób. Lecz można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i kupić takie urządzenie, które lepiej spełni wymagania. Jeżeli ktoś dużo będzie pracował na programach użytkowych pod linuxem albo windowsem, to mocne laptopy będą dla niego dużo korzystniejszym wyjściem. Za to jeśli ktoś sprzętu będzie używał przeważnie do zabawy, słuchania muzyki, czy też liczyć się będą niewielkie rozmiary, dłuższy czas pracowania na akumulatorach oraz mobilność, to tablet okazać się może korzystniejszym rozwiązaniem.

Tablet HP Topaz

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Oczywiście producenci sprzętów elektronicznych starają się, aby ich urządzenia były w miarę możliwości uniwersalne i praktyczne, i powstają urządzenia takie jak na przykład laptopy (szukasz niezawodnego laptopa, sprawdź: ). Gromadzą one w sobie najlepsze cechy obu tych urządzeń, to znaczy bardzo kompaktowe rozmiary, dłuższy czas pracy i ekran dotykowy, a przy tym pełnowymiarową klawiaturę i system operacyjny znany z typowego komputerowego sprzętu. Urządzenia takie używać można jako typowe notebooki, a jeżeli ktoś będzie chciał obejrzeć film czy też zagrać w jakąś grę, to wystarczy obrócić klawiaturę, która stanie się wygodną podstawką, i używać urządzenia jako tabletu.

Jednak jeżeli ktoś postawi na zwykły tablet, to do wyboru ma mnóstwo modeli najróżniejszych firm. Najbardziej popularnym wymiarem jest siedem cali, i tyle właśnie ma lenovo a3500. Lecz model ten ma również 4-rdzeniowy procesor, ekran IPS o wysokiej rozdzielczości, 16G pamięci i moduł 3G, dzięki czemu stanowi jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Z tabletów LG mocno się także wyróżnia model lenovo ideatab yoga b8000 16gb 59 388036 (zapoznaj się z ofertą na stronie: ). Poza wydajnymi komponentami tablet ten ma niezwykle przydatną zaletę, to znaczy wielofunkcyjną, oryginalną komorę na baterię. Doskonale sprawdza się ona w trzymaniu urządzenia, ale dzięki zamontowanej podstawce pozwoli na postawienie tabletu. Inżynierowie zdecydowali się postawić na wygodę i prostotę używania, i dzięki zastosowaniu specjalnej komory na akumulatory ten model bardzo dobrze obsługuje się przy pomocy jednej ręki.