W co się ubrać, ażeby wyglądać szczupło?

przez | 15 października 2022
W co się ubrać, ażeby wyglądać szczuplej? Mamy dla Ciebie parę porad, dzięki jakim będziesz wyglądać szczupło. Wystarczy zastosować nieco prostych trików doskonale znanych stylistom mody.
Zapamiętaj, że wciśnięcie się w odzienie o rozmiar za małe, może „pogrubić” nawet smukłą kobietę.

Tłuszcz, jaki „wylewa się” nad paskiem dżinsów, fałdy dostrzegalne pod opiętym t-shirtem – wszystkiego tego możemy uniknąć, odziewając odpowiednio dopasowany ubiór. Dotyczy to też bielizny – wpijające się w ciało ramiączka stanika, bądź stringi prezentują się kiepsko.
Zawsze pamiętaj, że gdy odzienie jest nazbyt ciasne – zrobisz odczucie jakbyś przed chwilą przytyła, natomiast ubrania przestały pasować. I na odwrót – odzienia o jeden rozmiar zbyt duże sugerują, że dopiero co wyszczuplałaś.
naprawa auta

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Identycznie marnym przedsięwzięciem jest zakładanie na siebie ubranek wielkości namiotu w ufności, iż wszystko „skryją”. Z pewnością nie będziesz wyglądała w nich szczuplej. Worki są odpowiednie na ziemniaki, kobiety – obojętnie jak wiele ważą – potrzebują seksownych okryć. Stosownie dopasowany rozmiar – stanowi klucz do powodzenia. Odzienie musi być tak luźne, by w żadnym razie nie wpijało się w ciało oraz nie opinało na fałdach tłuszczu, jednak tak dopasowane, by akcentowało kobiecość Twych kształtów. Bowiem kobiece kształty – są to kształty krągłe.

Gdy będziesz o tym pamiętała, wówczas z tego co uważałaś za skazę, możesz uczynić największą zaletą. Dostatnią propozycję ubrań o dużych rozmiarach mieści internet oferta marketów online jest współcześnie przebogata! Z pewnością wyszukasz tam coś w sam raz dla siebie.