Nowoczesna technologia pomaga w uporządkowaniu dokumentacji w firmie czy w pewny sposób gromadzić, odtwarzać oraz zapisywać dokumenty

przez | 4 marca 2022
Urządzenia biurowe w przedsiębiorstwie muszą zapewnić skuteczny przebieg akt. Skanowane pisma są bezpiecznie przechowywane w bazie elektronicznych dokumentów jako kopie. Cyklicznie używa się skan w wielu instytucjach czy firmach skanując między innymi dowody osobiste konsumentów. Także możemy skanować istotne pisma we własnym domu. Mając je na osobistym komputerze, mamy gwarancje, iż nawet jak się nam pisma gdzieś zapodzieją, to jest szansa je szybko odnaleźć i kolejny raz wydrukować.

biurokracja

Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com

Kofax to prosty program w zastosowaniu do wsadowego skanowania rozlicznych akt. Posiada wiele korzystnych oraz potrzebnych modułów. Szczególnie moduł skanowania używa czytnik do maksimum jego zastosowań, co wzmacnia zaradność przy skanowaniu akt. Posiada również funkcje, która automatycznie zapewnia ogromną jakość skanowanych zaświadczeń za pomocą technologii VRS.

Czy kluczowa witryna (http://www.kret-malepszy.pl/) sprosta Twym oczekiwaniom? Mam nadzieję, że tak. Tam także oczekują na Ciebie ciekawe posty. Zachęcam!

Dla zaciekawionych więcej tutaj: .

Do przewodnich zalet tego oprogramowania możemy zaliczyć dostosowanie jasności, filtrowanie tła, uwzględnianie formatu papieru i koloru. To urządzenie rozpoznaje i likwiduje niezadrukowane strony. Jeżeli skanowane pisma posiadają kody kreskowe, można ich używać do separacji akt. Dzięki temu porcję z podajnika są podzielone na tyle dokumentów, ile jest separatorów. Kofax używa kody kreskowe do sprawnego rozdzielania, dzięki temu można tworzyć tytuły plików za pomocą technologii OCR. Separacja akt można dzielić za sprawą białej kartki czy też specjalnej kartki oddzielającej.

teczka z dokumentami

Z kolei użycie Zonal OCR, zaznacza obszary, które będą przetwarzane i eksportowane do dobranych pól katalogów. Wykorzystanie tych możliwości dopomaga zmniejszyć okres segregowania, zapisywania czy też redukuje liczbę błędów. Posiadając takie narzędzie do przetwarzania, odtwarzania i składowanie akt, praca będzie uporządkowana oraz przebiegać prędzej.