Niejeden komputer musi mieć oryginalne oprogramowanie oraz system antywirusowy

przez | 12 lutego 2022
Wszyscy wiemy, że w biurach każdy komputer powinien mieć jedynie oryginalne i legalnie nabyte programy. Nie ma innej możliwości.
Kiedyś wiele osób miało nielegalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one po prostu kopiowane. Jednakże było to w dzikich latach początku kapITalizmu. W dzisiejszych czasach nikomu się to już nie opłaca. Prócz tego, że jest to najnormalniej w świecie karalne, to przynosi również wstyd temu, który ma tego typu oprogramowanie. Możemy również mieć kłopoty z polskim prawem, jeżeli na tym procederze nakryje nas policja.

Zapewne miałbyś chęć obejrzeć komentarz z strony (https://incube.pl/leasing-ifrs16/)? Jeżeli tak, to fantastycznie. Możliwe, że i Ty będziesz miał ochotę podzielić się z nami swoją ocenę.

Zazwyczaj sprawdzane są przedsiębiorstwa, ponieważ one zwykle mają dość dużą liczbę laptopów. Wówczas każdy taki laptop musi mieć zarejestrowane systemy antywirusowe oraz operacyjne. Na szczęście przy zamawianiu nowego komputera większość ma już zainstalowany oryginalny system. To świetne wyjście, gdyż nie musimy go w takim przypadku dokupywać i wgrywać. Nie trzeba nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy trzeba co jakiś czas aktualizować. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to konieczne, zatem nie trzeba sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są dość istotne, ponieważ wtedy laptop może prawidłowo funkcjonować. To samo tyczy się programów antywirusowych. Aby mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.

Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu niezbędna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Ważny jest interface i intuicyjność różnych ikonek, żeby komputer nas nie irytował.