PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

przez | 3 lutego 2022
Tworzony z zamiłowaniem serwis fanów cyfrowego świata. Na stronie znajdziecie interesujące informacje z e-świata a wśród nich: newsy, porady, recenzje, testy. Portal to częste aktualizacje i bieżące newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły znajdziesz recenzje, porady i felietony dotyczące oprogramowania, sprzętu i Internetu. Sprawdzimy sprzęt, napiszemy o zagrożeniach dla Waszego komputera, zalecimy jaki wybrać sprzęt. Na bieżąco obserwujemy trendy w cyber-świecie i dajemy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Kategoria Newsy to przede wszystkim nowinki techniczne dotyczące sieci, sprzętu i oprogramowania.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej wiadomości na ten temat, to spójrz na opublikowany wpis a odnajdziesz podobne interesujące informacje.

Gdy tylko pojawi się jakaś nowość w sieci, można być pewnym, że nie przejdziemy obok tego bez komentarza. Powiadomimy Was o najnowszych modelach monitorów czy kart graficznych, napiszemy o najnowszych wersjach oprogramowania.

Kategoria Testy to raj dla zapalonych graczy. precyzyjnie sprawdzimy co mogą najnowsze modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy da się wyciągnąć z nich tak dużo, żeby coraz bardziej zaawansowane gry działały przy maksymalnych ustawieniach detali? Właśnie tutaj uzyskacie odpowiedzi na te i inne pytania.