Wyjątkowa klasa kamery GoPro pozwoli odtwarzać w wysokiej jakości filmy przesyłane z dronu

przez | 4 stycznia 2022
Wybitna klasa, ogromnie dobra ostrość, audio oraz funkcjonalność, to i jeszcze dużo zastosowań wymagamy od rasowej kamery. Jednakże już dzisiaj zdołamy wykonywać ujęcia, fotografie bądź kręcić filmy, które do niedawna były zarezerwowane tylko dla ekipy filmowej z wielkim nakładam kapitału.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Atuty w największym stopniu zaawansowanej kamery GoPro spełniają wymogi najwyższej jakości i najnowszej technologii. Jest to kamera stworzona nie tylko do sportów ekstremalnych, lecz też do podniebnych wycieczek. Jej kluczową zaletą jest lekkość i to, że jest drobnych rozmiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi obrazu i można nią chwytać obraz dosłownie wzdłuż i wszerz. Ta kamera umożliwia zapisywać jeszcze szerszą perspektywę za pośrednictwem specjalnej soczewki, która zarejestruje obraz nie tylko ten, który ma przed sobą, ale i po bokach. Kamera w sprytny sposób dopasowuje liczbę klatek na sekundę, aby zapewnić jak najlepszy obraz także przy nienależytym oświetleniu.

Zamierzasz zdobyć inne dane na omawiany wątek? Na pewno notka z witryny też je zawiera, zatem kliknij tu i poznaj je szczegółowo.

Zobacz w tym sklepie: .

Dzięki najnowszej technologii kamera posiada znakomitą ostrość filmu i umie zredukować zniekształcenia filmu. Przede wszystkim ma łącze Wi-Fi, dzięki temu możemy bezpośrednio oglądać obraz filmowy, jaki kamera rejestruje. Dzięki budowie jest bardzo poręczna i jest prosta do umocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na ręce, dzięki czemu umożliwia zapisywać realistyczne oraz wyśmienite obrazy. Dron z kamerą owej marki na pewno zapisze fenomenalne pejzaże o kapitalnej klasie dźwięku i obrazu filmowego.

Kamera GoPro za pośrednictwem swojej lekkości i niewielkich rozmiarów jest dopasowana do tego, by zapisywać obraz filmowy z lotu ptaka. Obudowa równocześnie jest stabilna oraz silna, także plusem jej jest to, że jest wodoodporna, zatem też przy złej aurze zapewnia gwarancje, że ujęcia będą wyśmienite- . Drony mogą być standardowym sprzętem kamerzystów i fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią cudowne doznanie i z pewnością czynią film ciekawszym. Mogą być wykorzystane na imprezach między innymi ślubach, ale też sesjach plenerowych bądź filmach. Drony mogą być też stosowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce czy kasku, dron z kamerą będzie podążać za sportowcem i kręcić jego imponujące wyczyny.