Podręczne i niedrogie komputery, które zajmują niedużo miejsca na biurku

przez | 9 lipca 2021
Kiedy zastanawiamy się nad najlepszym podarunkiem dla młodej osoby, warto zainteresować się przykładowo elektroniką. Tego rodzaju podarunek z pewnością usatysfakcjonuje młodych użytkowników, jeżeli nie wiemy dokładnie co solenizant chce dostać. W ostatnich czasach sprzedaż telefonów komórkowych, tabletów bądź laptopów szybko wzrosła. Technika kieruje się ciągle do przodu i tworzone są coraz nowsze rozwiązania. Przeglądając oferty sklepów internetowych z elektroniką znajdziemy mnóstwo produktów w przeróżnych cenach.

Nettop

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Interesującym rozwiązaniem, które zostało wprowadzone niedawno na rynku są nettopy.

Zainteresował Cię wpis tekst? To przejdź do oferty maszyny do sitodruku używane, by zaznajomić się z dodatkowymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „nettopy asus” wyświetlą nam się niewielkie urządzenia w postaci podręcznych komputerów – nettopy intel. Nie zajmują wiele przestrzeni a także zużywają mniej energii elektrycznej, co jest bardzo ekologiczne. Nettopy Intel, nettopy Zotac bądź innych firm przeznaczone są do wykonywania podstawowych działań na PC. Ich ceny rozpoczynają się głównie od tysiąca złotych, więc jest to często tańszy komputer, niż przykładowo równie funkcjonalne laptopy.

Nettopy możemy wykorzystywać w mieszkaniu, jeśli nie posiadamy zbyt dużego biurka a także istotna dla nas będzie maksymalna oszczędność miejsca. Tego rodzaju niewielki komputer można również ustawić w salonie, niektóre z nich wyposażone są w pilot do sterowania, jeśli sprzęt połączymy z ekranem telewizora. Jest to więc idealny podarunek dla kogoś kto potrzebuje komputera czasami tudzież do podstawowych operacji, na przykład przeglądanie stron internetowych, zdjęć tudzież dokumentacji. Wchodząc do sklepu New Balance bądź innych mieszczących się w galeriach handlowych możemy zobaczyć nettopy do obsługi kas – polecana www. Idealnie radzą sobie z oprogramowaniem do obsługi klientów, przydatne są również w biurze, kiedy chcemy zakupić niedrogi, jednakże funkcjonalny sprzęt dla zatrudnionych.

Szukając nettopów, warto przedstawić sprzedającemu nasze potrzeby, tak by mógł odpowiednio go dobrać. Takie podręczne i niezbyt drogie urządzenia są świetnym prezentem dla młodej osoby bądź dla osoby, która dopiero uczy się obsługi komputera.