Oferta marki Sigma

przez | 9 lipca 2021
Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z niusów które w tym roku zaprezentowała firma Sigma. Parametry obiektywu podpowiadają, że może to być niezwykle dobry zamiennik obiektywu kitowego, który będzie oferował lepszą jakość obrazu i lepsze własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, również transformacje ogniskowej, są zalane gumowa okładziną, która przynosi bardzo dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany

Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle duże, że jest możliwość z nich łatwo korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, jaki proponuje optyczną stabilizację filmu. Producent stwierdza jej efektywność na pułapie czterech stopni EV.

Czy zaciekawiła Cię autorska witryna (http://www.a-pro.pl/sklep-elektryczny/)? Szalenie mi miło. Wspaniale będzie, jeżeli stracisz jeszcze chwilę, by wystawić swoją ocenę.

Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie niezwykle dobrze nieomal w każdych warunkach. Wytwórca wyekwipował Sigma w ultradźwiękowy napęd HSM napędzający autofocus, skutkiem czego proces ostrzenia jest prawie że bezgłośny. Do zalet trzeba zaliczyć stosowanie wewnętrznego koncentrowania, co powoduje, że w toku ostrzenia, rozmiary obiektywu i położenie frontowej soczewki nie zmieniają się.

Sigma 17–50mm F2.8 – więcej tutaj to pewny wyrób firmy Sigma. Oferuje bardzo użyteczny obszar ogniskowych w połączeniu z wielką światło siłą i optyczną statycznością filmu. Jest również strukturą zapewniającą wysoki pułap jakości obrazu.

Na pewno wielką wartością jest nieduży poziom winietowania, bardzo dobre odwzorowanie elementów w środku kadru, niższe anomalie chromatyczne i komatyczne, oraz statyczność obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem pewnym i wartościowym. Jest ofertą bardzo kuszącą i konkurencyjną, zawłaszcza jeśli porównamy jego cenę do różnych obiektywów.

W miejsce metalu, do budowy obiektywu użyto specyficzne dla Sigmy tworzywo sztuczne. Jest to towar sztywny, którego matowa powierzchnia powoduje odczucie jakby była pryskana delikatnym brokatem. Poszczególne składniki tubusu są ze sobą precyzyjnie złączone, a kręgi pracują płynnie, precyzyjnie i z lekkim oporem. Wielką zaletą Sigma 17–50mm F2.8 jest niezwykle dobra jakość utworzenia. Charakteryzuje go także świetna jakość i statyczność obrazu.