Rekrutacja do przedszkola we Wrocławiu – na jaką placówkę warto zwrócić uwagę?

przez | 9 lipca 2021
Wybór właściwego przedszkola dla dziecka jest niezwykle ważny. Przedszkole musi zaspokajać wszelkie potrzeby malca, aby zagwarantować mu rozwój oraz bezpieczeństwo.

przedszkole wrocław krakowska

Autor: markus spiske
Źródło: http://www.flickr.com

Zaraz rusza Rekrutacja do przedszkoli 2017. Sprawdziliśmy, które przedszkole w mieście Wrocław jest wyjątkowo chętnie wybierane.
portret - szkolenia

Autor: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o przedszkole Wrocław Krakowska to jaką warto się zainteresować. To właśnie tu znajduje się przedszkole Bajkowa Przyjaźń, które cieszy się dużą popularnością. Placówka ta pozwala rozwijać pasje oraz umiejętności dziecka w wyjątkowo komfortowych warunkach. Przedszkole Bajkowa Przyjaźń położone jest w niedalekiej odległości od centrum, jednak w bardzo urokliwym otoczeniu przyrody. W budynku znajdują się 4 przestrzenne sale z wentylacją oraz monitoringiem. Wnętrze przedszkola jest inspirowane stylem skandynawskich przedszkoli. Przeważają tu proste formy oraz naturalne barwy z wąskiej palety, uzupełnione o drewno i miękkie pufy dodające domowego ciepła.
Jeśli kogoś interesuje przedszkole dwujęzyczne Wrocław jakie zapewnia, Krakowska również okaże się świetnym wyborem, ponieważ jest to przedszkole, które realizuje program kształcenia i wychowania w dwóch językach – równocześnie polskim i angielskim. Nauczanie opiera się na zasadzie one person – one language, a więc jedna osoba komunikuje się z dziećmi tylko w jednym języku.

W praktyce wygląda to tak, iż grupą dzieci opiekuje się dwóch nauczycieli – wychowawca (posługujący się językiem angielskim) odpowiedzialny za realizację programu oraz nauczyciel komunikujący (mówiący do dzieci po polsku). Zajęcia dodatkowe również realizowane są w dwóch językach.